Przedszkolaki w Bibliotece Publicznej

10-06-2009

Tegoroczna edycja „Tygodnia bibliotek” obchodzonego w dniach od 8 do 15 maja pod hasłem „Biblioteka to plus" nawiązuje do nazwy projektu rządowego popularyzującego wartość bibliotek, jako podstawowego ogniwa struktury społecznej w każdym systemie i okresie, a także o ich znaczeniu dla poprawy jakości życia i utrwalania pozytywnych wzorców społecznych.

W piątek 14 i 15 maja 2009 roku z okazji Tygodnia Bibliotek, placówkę gminną odwiedziły dzieci

z Przedszkola Publicznego w Czudcu. Pięciolatki zwiedziły Bibliotekę i jej poszczególne działy: Wypożyczalnie dla Dorosłych, Czytelnię obejrzały przygotowane wystawy. Następnie w Oddziale dla Dzieci pani bibliotekarka opowiedziała małym czytelnikom, o pracy Biblioteki, prezentowała, książki edukacyjne

oraz książki zabawki, które bardzo je zainteresowały.
Nasi goście byli bardzo zadowoleni z wizyty w bibliotece i zadeklarowali, że chętnie będą do nas wracać.

GBP w Czudcu