Cała Polska Czyta Dzieciom – spotkanie z przedszkolakami

12-02-2015

29.01.2014 w czwartkowe popołudnie do Gminnej Biblioteki Publicznej zawitały przedszkolaki na comiesięczne "głośne czytanie". Tym razem gościem spotkania była Pani logopeda – Iwona Łysanowicz. W scenerii zimowo-pingwinowej przeczytała małym słuchaczom opowiadanie z serii "Mali przyjaciele" autorstwa Ireny Landau pt. "Kasia i Kubuś – ogromna tajemnica". Treścią opowiadania były perypetie rodzeństwa związane z wyjściem na sanki, lepieniem bałwana i zimowymi zabawami na śniegu. Pani Iwonka w tak fachowy sposób przeczytała dzieciom tekst, że przez dłuższą chwilę były mocno zasłuchane w przygody dwójki bohaterów. Na zakończenie na wszystkich uczestników czekały drobne słodycze.
Dziękujemy Pani Iwonce Łysanowicz za przyjęcie zaproszenia i udział w akcji promującej głośne czytanie, a Pani Dyrektor Publicznego Przedszkola i Paniom wychowawczyniom za zaangażowanie i owocną współpracę.