Katalog on-line

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Deklaracja dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

"Zakup nowości wydawniczych został dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 -2025."

 

Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

LEGIMI

Kraszewski. Komputery dla bibliotek

Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

Aktualności

Ferie w Bibliotekach - W krainie wyobraźni

04-02-2010

Gminna Biblioteka Publiczna w Czudcu wraz z filiami bibliotecznymi na terenie gminy zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia o charakterze edukacyjnym w czasie ferii zimowych oraz do korzystania ze zbiorów biblioteki. Ferie odbywać się będą pod hasłem: „W krainie wyobraźni”, podczas których organizowane będą różnego rodzaju konkursy literackie i plastyczne na znajomość literatury pięknej, głośne czytanie, zabawy ruchowe i integracyjne.

 

Biblioteka ZAPRASZAMY
Biblioteka w Zaborowie 07.02.2010 r. (niedziela) godz.14ºº zaprasza młodszych czytelników biblioteki na „Zabawę karnawałową”
W programie: zabawy taneczne, konkursy, słodkie, upominki
W dniach 17 i 24 lutego 2010 na rozrywki umysłowe, zajęcia plastyczne i głośne czytanie.
Oddział dla Dzieci w Czudcu Zaprasza wszystkie chętne dzieci do udziału w zajęciach w każdy wtorek i czwartek tygodnia na godz. 11:00.
W programie m. in : spotkanie z wróżką, wizyta w „Pałacu królowej”, konkursy plastyczne i literackie, w pozostałe dni na gry planszowe i towarzyskie.
Biblioteka w Babicy W każdy wtorek i czwartek tygodnia na godz. 11:00 na Dzień z Kubusiem Puchatkiem i Muminkami, budowę igloo z papieru.
Biblioteka w Nowej Wsi W dniach 17.02.2010 i 24.02.2010(w środy) na godz. 11:00 uczymy się w bibliotece, poznajemy bohaterów książkowych.
Biblioteka w Pstrągowej Organizuje w dniu 16.02.2010 w godz.10:00 - 14:00 „Karnawałowy bal postaci bajkowych” wraz z loterią fantową.
Biblioteka w Wyżnem Codziennie na gry planszowe, warcaby, szachy, domino, gry telewizyjne, zaś 16 i 17.02.2010 na zajęcia plastyczne i konkursy.


Dla najbardziej aktywnych uczestników czekają nagrody. Szczegóły na plakatach.

 

ZAPRASZAMY

 

 

Wstecz
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: