Jesienne spotkanie z przedszkolakami

25-10-2019

W dniu 21 października Gminną Bibliotekę Publiczną w Czudcu odwiedziły starsze grupy z Publicznego Przedszkola w Czudcu, pod opieką swoich pań wychowawczyń. Było to pełne radości jesienne spotkanie z książką. Pani Krystyna przeczytała dzieciom opowiadanie pt. „Jeżyk” z książki autorstwa Agnieszki Antosiewicz. Dzieci z dużą uwagą wysłuchały czytanego tekstu przez bibliotekarza. Przedszkolaki wysłuchały jeszcze jednego opowiadania z książki Jestem Przedszkolakiem – Jesień pt. „Gdzie są kasztany”, które przeczytała pani Gabrysia. Nie mogło zabraknąć też jesiennych zagadek i pytań „prawda czy fałsz”, z którymi przedszkolaki poradziły sobie na medal. Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci otrzymały słodki upominek. Spotkanie upłynęło w serdecznej atmosferze, czego dowodem były wzajemne podziękowania i pozowanie do pamiątkowych fotografii. Dziękujemy za miłe spotkanie i mamy nadzieję na kolejne.

Do zobaczenia!