Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Katalog on-line

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa


Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

Aktualności

Jesienne spotkanie z przedszkolakami

25-10-2019

W dniu 21 października Gminną Bibliotekę Publiczną w Czudcu odwiedziły starsze grupy z Publicznego Przedszkola w Czudcu, pod opieką swoich pań wychowawczyń. Było to pełne radości jesienne spotkanie z książką. Pani Krystyna przeczytała dzieciom opowiadanie pt. „Jeżyk” z książki autorstwa Agnieszki Antosiewicz. Dzieci z dużą uwagą wysłuchały czytanego tekstu przez bibliotekarza. Przedszkolaki wysłuchały jeszcze jednego opowiadania z książki Jestem Przedszkolakiem – Jesień pt. „Gdzie są kasztany”, które przeczytała pani Gabrysia. Nie mogło zabraknąć też jesiennych zagadek i pytań „prawda czy fałsz”, z którymi przedszkolaki poradziły sobie na medal. Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci otrzymały słodki upominek. Spotkanie upłynęło w serdecznej atmosferze, czego dowodem były wzajemne podziękowania i pozowanie do pamiątkowych fotografii. Dziękujemy za miłe spotkanie i mamy nadzieję na kolejne.

 

Do zobaczenia!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: