Targi Książki – Kraków 2019

04-11-2019

Tegoroczne 23 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie trwały od 24 - 27 października 2019 r. SBP Oddział Rzeszów wzorem lat ubiegłych, zorganizował wyjazd bibliotekarzy w piątek 25 października, na to właśnie święto: księgarzy, wydawców oraz bibliotekarzy. Bibliotekarze z GBP Czudec również uczestniczyli w tym wyjeździe; mieli okazję spotkać autorów poczytnych książek i publikacji, zapoznać się z ofertą wydawnictw i księgarń, zdobyć autograf na świeżutko zakupionej pozycji książkowej. Wszystkim nam udzieliła się świąteczna atmosfera, pachnąca farbą drukarską. Mamy nadzieję, że nie zabraknie nas na 24. Targach Książki za rok.

Zapraszamy na fotorelacje z TK w Krakowie.