Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Katalog on-line

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa


Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

Aktualności

Targi Książki – Kraków 2019

04-11-2019

Tegoroczne 23 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie trwały od 24 - 27 października 2019 r. SBP Oddział Rzeszów wzorem lat ubiegłych, zorganizował wyjazd bibliotekarzy w piątek 25 października, na to właśnie święto: księgarzy, wydawców oraz bibliotekarzy. Bibliotekarze z GBP Czudec również uczestniczyli w tym wyjeździe; mieli okazję spotkać autorów poczytnych książek i publikacji, zapoznać się z ofertą wydawnictw i księgarń, zdobyć autograf na świeżutko zakupionej pozycji książkowej. Wszystkim nam udzieliła się świąteczna atmosfera, pachnąca farbą drukarską. Mamy nadzieję, że nie zabraknie nas na 24. Targach Książki za rok.

 

Zapraszamy na fotorelacje z TK w Krakowie. 
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: