Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Katalog on-line

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa


Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

Aktualności

Spotkanie z Małgorzatą J. Berwid

07-11-2019

W poniedziałek 4 listopada 2019 r. naszą bibliotekę odwiedziła Małgorzata J. Berwid, dziennikarka współtwórczyni programów telewizyjnych dla dzieci m.in. „Ciuchcia” i „Budzik”. W 2003 r. została uhonorowana i otrzymała tytuł Kawalera „Orderu Uśmiechu”. Jest autorką książki pt.: „Wojenne lalki Marysi”. W swojej książce autorka opisuje wojenne losy swojej mamy - Marii Berwid, które wydarzyły się naprawdę. Jest to opowieść o dzieciństwie podczas wojny, o ciężkiej pracy w niewoli niemieckiej, widzianej oczami dziecka. Autorka okazała się bardzo ciepłą, otwartą i bezpośrednią osobą. Na zakończenie wszyscy chętni otrzymali autografy. Serdecznie dziękujemy Małgorzacie Berwid za obecność i miłe spotkanie oraz uczniom i nauczycielom Szkoły Podstawowej w Czudcu za przybycie.
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: