Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Katalog on-line

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa


Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

Aktualności

Spektakl Teatru Maska „Na misiowych urodzinach – najważniejsza jest rodzina”

29-11-2019

W czwartek 28 listopada świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia – do naszej Biblioteki przyjechał krakowski Teatr „ Maska”, który swoje widowisko pt. „Na misiowych urodzinach – najważniejsza jest rodzina” przedstawił przedszkolakom z Publicznego Przedszkola w Czudcu.

 

W spektaklu poznajemy Misię Matysię, której zbliżają się urodziny. Z tej okazji postanawia zorganizować przyjęcie i zaprosić na nie najważniejsze osoby.
Kiedy nadchodzi dzień przyjęcia, Matysia orientuje się, że na umówioną godzinę nie pojawia się nikt, ani jeden z zaproszonych gości. Czyżby zapomnieli? A może wcale nie chcieli przyjść? Prawda jest taka, że członkowie rodziny pamiętali o urodzinach, ale mieli ważniejsze sprawy. Rodzina wkrótce zrozumie swój błąd i wraz z dziećmi postanowi zrobić Misi ogromną niespodziankę.

 

Teatr Maska nie po raz pierwszy gościł na naszej bibliotecznej scenie i jak zwykle nie zawiódł. Świetna zabawa i roześmiane twarze podczas spektaklu były tego najlepszym dowodem. Dzieci z zaangażowaniem i radością uczestniczyły w misiowych urodzinach. Było radośnie, wszyscy razem świetnie się bawili.

 

Po spektaklu na dzieciaki czekała słodka niespodzianka od biblioteki z okazji Dnia Pluszowego Misia.

 

Dziękujemy za wspaniałe przedstawienie, przedszkolakom za aktywny udział i paniom opiekunkom za obecność.
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: