Dzień Pluszowego Misia w Żłobku

29-11-2019

W piątkowy poranek 29 listopada do Publicznego Żłobka w Czudcu zawitał Pluszowy Miś. W tym dniu dzieci przyniosły ze sobą swoje ulubione misie. Przybyły misie małe, duże, białe, różowe, zielone a każdy był piękny i wyjątkowy.

Dzieci wysłuchały dwóch wierszyków pt. „Miś” oraz „Lekarstwo dla Misia”, po którym dzielnie karmiły głodnego Misia miodkiem. Przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych, takich jak zabawy ruchowe, gimnastyka z Misiem. Ogromną radość sprawiła dzieciom taniec z Misiem i wspólne śpiewanie piosenek w kółeczku pt.: "Jadą jadą misie" i „Jedna łapka druga łapka” czy też „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Pani Halinka przeczytała bajeczkę Mariusza Niemyckiego pt.: „Gdzie podziałeś mi się”.

Na koniec naszego spotkania nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć.

Dziękujemy panią opiekunkom i dzieciom za miłą atmosferę.