Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Katalog on-line

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa


Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

Aktualności

„Poznajemy bibliotekę” – lekcja biblioteczna dla przedszkolaków z grupy 3

05-12-2019

We wtorek 3 grudnia 2019 r. do biblioteki zawitały przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Czudcu. Spotkanie było wyjątkowe, ponieważ była to ich pierwsza wizyta w Bibliotece. Grupa „Muchomorków” poznała zasady, jakie obowiązują w bibliotece, jak należy szanować książki. Dowiedziały się, na czym polega praca bibliotekarza, jak funkcjonuje nasza biblioteka oraz jak zostać czytelnikiem.

 

Aby jeszcze bardziej zachęcić dzieci do odwiedzin w bibliotece, przedszkolaki oglądały różnego rodzaju książki oferowane przez Oddział dla Dzieci, m.in. książki grające, książki z pacynkami oraz książki 3D, które szczególnie spodobały się dzieciom.

 

Maluchy chętnie wysłuchały mikołajkowego opowiadania Agnieszki Antosiewicz pt.: „Trampki Świętego Mikołaja”.
Odwiedziły też Oddział dla Dorosłych obsługiwany przez Panią Krysię oraz czytelnię. Na zakończenie panie bibliotekarki otrzymały Mikołajki na patyku a dla dzieci nie mogło zabraknąć słodkiego upominku.

 

Dziękujemy Pani Marcelinie Wapińskiej i Pani Barbarze Kiernickiej za miłą wizytę i do zobaczenia.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: