Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Katalog on-line

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa


Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

Aktualności

Świąteczne czytanie w Bibliotece

23-12-2019

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia do Biblioteki zostały zaproszone dzieci z Przedszkola Publicznego w Czudcu. Tradycją Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu jest organizowanie dla przedszkolaków spotkań z książką i głośne czytanie opowiadań. Celem spotkania było rozpowszechnianie czytelnictwa i wprowadzenie przedszkolaków w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Mali czytelnicy z wielkim zainteresowaniem wysłuchali czytanego tekstu pt.: „Mikołajkowy zaprzęg”. W którym to, Święty Mikołaj oraz jego pomocnik czerwononosy renifer Rudolf, przeprowadzili przesłuchanie na nowe renifery do zaprzęgu mikołajowego.
W ramach podziękowań za wspólne spotkanie, panie bibliotekarki otrzymały piękne życzenia świąteczne oraz w prezencie ręcznie robione choineczki. Niespodzianką na zakończenie był czekoladowy smakołyk dla dzieci. W ciepłej i miłej atmosferze na koniec nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć. Serdecznie dziękujemy za przybycie.
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: