Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Katalog on-line

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa


Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

Aktualności

Kreatywne ferie bez śniegu

24-01-2020

Zgodnie z coroczna tradycją Gminna Biblioteka Publiczna w Czudcu zorganizowała ferie zimowe dla dzieci. Zajęcia zaczęły od wtorku 14 stycznia 2020 r. i odbyły się pod hasłem Ulepimy dziś bałwana... Kreatywne ferie bez śniegu. W tym dniu uczestnicy wysłuchali opowiadania pt.: „Bałwanek Bieluś”. Nie mogło zabraknąć też zimowych zagadek związanych z tą pora roku oraz gier planszowych i puzzli dla najmłodszych. Dzieci chętnie brały udział w zabawie prawda – fałsz oraz wielu zabawach ruchowych (m.in. łyżwiarze czy też bitwy na śnieżki z wykorzystaniem starych gazet). Wykonaliśmy też bawełniane bałwanki wypełnione pszenicą, które cieszyły się dużą popularnością.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: