Kreatywne ferie bez śniegu

24-01-2020

Zgodnie z coroczna tradycją Gminna Biblioteka Publiczna w Czudcu zorganizowała ferie zimowe dla dzieci. Zajęcia zaczęły od wtorku 14 stycznia 2020 r. i odbyły się pod hasłem Ulepimy dziś bałwana... Kreatywne ferie bez śniegu. W tym dniu uczestnicy wysłuchali opowiadania pt.: „Bałwanek Bieluś”. Nie mogło zabraknąć też zimowych zagadek związanych z tą pora roku oraz gier planszowych i puzzli dla najmłodszych. Dzieci chętnie brały udział w zabawie prawda – fałsz oraz wielu zabawach ruchowych (m.in. łyżwiarze czy też bitwy na śnieżki z wykorzystaniem starych gazet). Wykonaliśmy też bawełniane bałwanki wypełnione pszenicą, które cieszyły się dużą popularnością.