Teatr Maska

24-01-2020

21 stycznia Biblioteka zaprosiła dzieci na spektakl Teatru Edukacji i Profilaktyki Maska z Krakowa pt.: „Być dorosłą bardzo chciała i na miotle odleciała”. W spektaklu uczestniczyły dzieci biorące udział w zabawach feryjnych oraz przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Czudcu. Spektakl opowiadał o Karolince małej czarodziejce, która ma już dosyć słuchania rodziców. Przypadkiem natrafia w starej księdze na eliksir, dzięki któremu mogłaby się już stać dorosła, ale brakuje jednego składnika, żeby go zdobyć udaje się samotnie do miasta na swojej miotle. Tam czekają na nią niespodzianki, nie koniecznie miłe. Po wszystkich przeżyciach Karolinka stwierdza że, dorosłość wcale nie jest łatwa. Po spektaklu na dzieci czekały liczne zabawy integracyjne.