Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Katalog on-line

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa


Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

Aktualności

Teatr Maska

24-01-2020

21 stycznia Biblioteka zaprosiła dzieci na spektakl Teatru Edukacji i Profilaktyki Maska z Krakowa pt.: „Być dorosłą bardzo chciała i na miotle odleciała”. W spektaklu uczestniczyły dzieci biorące udział w zabawach feryjnych oraz przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Czudcu. Spektakl opowiadał o Karolince małej czarodziejce, która ma już dosyć słuchania rodziców. Przypadkiem natrafia w starej księdze na eliksir, dzięki któremu mogłaby się już stać dorosła, ale brakuje jednego składnika, żeby go zdobyć udaje się samotnie do miasta na swojej miotle. Tam czekają na nią niespodzianki, nie koniecznie miłe. Po wszystkich przeżyciach Karolinka stwierdza że, dorosłość wcale nie jest łatwa. Po spektaklu na dzieci czekały liczne zabawy integracyjne.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: