Wizyta Pani Zimy

06-02-2020

We wtorek 04.02.2020 r., na zaproszenie Pani Dyrektor, Żłobek odwiedziła Pani Zima. Na początku dzieci wysłuchały krótkich wierszyków o zimie, bałwanku i śnieżkach. Po wysłuchaniu czytanego tekstu, ubierały i naklejały gotowe elementy na bałwanka. Był również taniec wokoło bałwanka przy piosence „Hu hu ha, nasza zima zła”. Dzieci wspaniale poradziły sobie również z układaniem puzzli „Przyjaciele Pani Zimy”. Na zakończenie naszego spotkania odbyła się papierowa bitka na śnieżki.

Dziękujemy za zaproszenie i sympatyczną atmosferę.