Lekcja biblioteczna dla uczniów klas drugich

20-02-2020

19 lutego br. w naszej bibliotece odbyła się lekcja biblioteczna, w której udział wzięli uczniowie klas II Szkoły Podstawowej w Czudcu wraz z Paniami wychowawczyniami. Uczniowie uczestniczyli w pogadance na temat : jakim miejscem jest biblioteka, jakie posiada poziomy i działy, w jaki sposób są ułożone książki na półkach. Uczniowie zapoznali się również, jak należy się zachowywać w placówce bibliotecznej. Poznali pracę bibliotekarzy, dowiedzieli się, jakie zbiory można wypożyczyć w bibliotece publicznej, oraz co trzeba zrobić, aby być jej czytelnikiem.

Na zakończenie naszego spotkania, uczniowie otrzymali w prezencie folder biblioteki i słodki upominek.

Dziękujemy za miłe spotkanie i zapraszamy ponownie.