Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Katalog on-line

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa


Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

Aktualności

Dzień Kobiet w Bibliotece

06-03-2020

„Wpływ diety na urodę – czyli jak nasze odżywianie wpływa na wygląd włosów, skóry i paznokci”, to tytuł spotkania, które odbyło się 5 marca 2020 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie poprowadziła dietetyk z Gabinetu Dietetycznego Bonne Sante - mój styl, moje zdrowie - Pani Sabina Samborska. Pani dietetyk udzieliła wielu cennych porad o zdrowym odżywianiu, na co zwracać uwagę przy zakupie zdrowej żywności oraz, że na stan naszego zdrowia i samopoczucia ma wpływ tryb życia i nawyki żywieniowe. Pani Sabina opowiedziała o tym, co powinniśmy wyeliminować z diety i jakie przyzwyczajenia żywieniowe warto zmienić. W czasie spotkania uczestnicy otrzymali bezpłatne materiały edukacyjne i wskazówki żywieniowe.
Dodatkową atrakcją wieczoru były warsztaty prowadzone przez Panią Natalię Stygar, która jest Doradcą Piękna Mary Kay. Każda z uczestniczek mogła wykonać zabiegi pielęgnacyjne na dłonie, oraz samodzielnie wykonać makijaż dzienny profesjonalnymi kosmetykami firmy Mary Kay. Pani Natalia udzielała wielu porad: jak dbać o siebie w zaciszu domowej łazienki, jak radzić sobie ze skórą problematyczną i jak podkreślić swoją urodę.

 

Na zakończenie naszego spotkania każda z Pań, w ramach podziękowań otrzymała tulipana.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim Paniom za przybycie i sympatyczną atmosferę.
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: