Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Katalog on-line

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa


Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

Aktualności

KOMUNIKAT!!!!!

12-03-2020

W nawiązaniu do wystąpień i zaleceń Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o zminimalizowaniu zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, Gminna Biblioteka Publiczna w Czudcu informuje o czasowym zamknięciu placówki wraz z wszystkimi filiami od 13 marca 2020 r. do odwołania.

 

W wyżej wymienionym terminie nie będą świadczone usługi dla czytelników tj.: wypożyczenia, zwroty, udostępnianie księgozbioru.   

 

W zamkniętych dla Czytelników placówkach GBP prowadzone będą wewnętrzne prace biblioteczne. W sprawach pilnych zalecany jest kontakt telefoniczny lub mailowy z wybraną placówką.
 

Za utrudnienia przepraszamy!
 

Wstecz
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: