KOMUNIKAT!!!!!

12-03-2020

W nawiązaniu do wystąpień i zaleceń Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o zminimalizowaniu zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, Gminna Biblioteka Publiczna w Czudcu informuje o czasowym zamknięciu placówki wraz z wszystkimi filiami od 13 marca 2020 r. do odwołania.

W wyżej wymienionym terminie nie będą świadczone usługi dla czytelników tj.: wypożyczenia, zwroty, udostępnianie księgozbioru.

W zamkniętych dla Czytelników placówkach GBP prowadzone będą wewnętrzne prace biblioteczne. W sprawach pilnych zalecany jest kontakt telefoniczny lub mailowy z wybraną placówką.

Za utrudnienia przepraszamy!