Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Katalog on-line

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa


Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

Aktualności

Wakacje w Bibliotece – „Dzień Mleka”

21-07-2020

Tegoroczne wakacyjne spotkania z najmłodszymi czytelnikami rozpoczęły się 7 lipca. W tym dniu odbyły się obchody „Dnia Mleka”. Głównym celem naszego spotkania było propagowanie spożywania mleka i jego przetworów. Uczestnicy wysłuchali tekstu Heleny Bechlerowej pt.: „O kotku, który szukał czarnego mleka”, którą przeczytała krówka o imieniu Muu. Przy pomocy rękawiczki i prawdziwego mleka próbowały doić krowę. Eksperymentowaliśmy z mlekiem i barwnikami spożywczymi robiąc wiry mleczne oraz rozwiązywaliśmy zagadki i krzyżówkę. Dzieciom zabawa bardzo się podobała, a „Dzień Mleka” upłynął w radosnej atmosferze. Było gwarno i wesoło, dzięki rozmaitym kreatywnym zajęciom.
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: