Opowieści z teczki profesora Książeczki

21-07-2020

W dniu 14 lipca br. w naszej bibliotece odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Wakacje bez nudy”. Dzieci miały okazję oglądnąć spektakl teatru Maska z Krakowa pt. „ Opowieści z teczki profesora Książeczki ”. Tematem przedstawienia była wyobraźnia, którą każde dziecko rozwija czytając książki. Dzieciaki z zapartym tchem oglądały grę aktorów, jak również aktywnie brały udział w spektaklu. Na zakończenie spotkania nasi milusińscy ozdobili teczki, używając filcu i papieru kolorowego, które później zabrali ze sobą do domu.