Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Katalog on-line

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa


Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

Aktualności

Spotkanie z ratownikiem medycznym

21-07-2020

Przedostatnie wakacyjne zajęcia w bibliotece były bardzo…medyczne. Z dzieciakami spotkał się Pan Bartłomiej Śliwa, który jest ratownikiem medycznym oraz pielęgniarzem. Opowiadał nam o swojej pracy, o procedurach związanych z wyjazdem karetki. Wszyscy uczestnicy zostali przeszkoleni z udzielania pierwszej pomocy oraz techniki bandażowania w formie teoretycznej oraz praktycznej. Chętni mogli wykonać masarz serca a także posłuchać jak ono bije za pomocą stetoskopu. Dzieci chętnie uczestniczyły w praktycznych zajęciach oraz zadawały mnóstwo praktycznych pytań związanych z pracą ratownika.

 

Dziękujemy Panu Bartkowi za przeprowadzenie zajęć, na pewno będą one pomocne w różnych sytuacjach nie tylko wakacyjnych.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: