Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Katalog on-line

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa


Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

Aktualności

Zakończenie wakacyjnych spotkań

29-07-2020

We wtorek 21 lipca zakończyliśmy cykl wakacyjnych spotkań dla dzieci w naszej Bibliotece. W tym dniu było niezwykle miło i kolorowo, za sprawą wizyty Animinka. Tosia i Dyzio animatorzy z firmy Animinek zapewnili dobrą zabawę i rozrywkę, a także dobre humory. Popcorn, wata cukrowa, zabawy przy muzyce, bańki mydlane, malowanie buzi, zwierzątka z balonów, wizyta Marshalla z Psiego Patrolu sprawiły, że śmiechom i okrzykom radości nie było końca. Na zakończenie wakacji w Bibliotece, Tosia rozdawała pamiątkowe dyplomy i upominki.

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Czudcu dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w zajęciach oraz za miło spędzony czas. Jednocześnie zapraszamy do korzystania ze zbiorów Biblioteki.
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: