Zakończenie wakacyjnych spotkań

29-07-2020

We wtorek 21 lipca zakończyliśmy cykl wakacyjnych spotkań dla dzieci w naszej Bibliotece. W tym dniu było niezwykle miło i kolorowo, za sprawą wizyty Animinka. Tosia i Dyzio animatorzy z firmy Animinek zapewnili dobrą zabawę i rozrywkę, a także dobre humory. Popcorn, wata cukrowa, zabawy przy muzyce, bańki mydlane, malowanie buzi, zwierzątka z balonów, wizyta Marshalla z Psiego Patrolu sprawiły, że śmiechom i okrzykom radości nie było końca. Na zakończenie wakacji w Bibliotece, Tosia rozdawała pamiątkowe dyplomy i upominki.

Gminna Biblioteka Publiczna w Czudcu dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w zajęciach oraz za miło spędzony czas. Jednocześnie zapraszamy do korzystania ze zbiorów Biblioteki.