Katalog on-line

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Deklaracja dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa


Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

Aktualności

Randkazksiążką

18-03-2021

Walentynki już za nami! Czas podsumować naszą akcję „Randka z książką” polegającą na podjęciu wyzwania przez czytelników i wypożyczenia książki z wylosowanej kategorii.
Każdy z nas ma swojego ulubionego autora lub gatunek powieści, który czyta z zapartym tchem. Niełatwo nam przekonać się, aby spróbować czegoś innego. „Randka z książką” miała na celu zachęcenie uczestników do zapoznania się z literaturą znajdującą się w naszej bibliotece, zmienienia upodobań i poprzez udział w loterii, do przeczytania innej książki niż zazwyczaj.
Dla małych czytelników zostały zorganizowane Walentynki w bibliotece. Odwiedzający mieli możliwość udziału w konkursie „Znajdź parę” ulubionych bohaterów z bajek.
Serdecznie dziękujemy czytelnikom za miłe przyjęcie nowej formy promocji czytelnictwa i liczny udział w zabawie.
Tym samym zapraszamy do udziału w kolejnej już niebawem.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: