Katalog on-line

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Deklaracja dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

"Zakup nowości wydawniczych został dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 -2025."

 

Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

LEGIMI

Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

Aktualności

Dzień Kota w Żłobku

16-02-2023

16 lutego wesoło obchodziliśmy Dzień Kota w Publicznym Żłobku w Czudcu. Z tej okazji w sali dzieci pojawił się biblioteczny kotek Filutek. Dzieci z ciekawością przyglądały się jego zielonym oczom, łapkom i uszom. Dzieci wysłuchały bajki o „Trzech kotkach”, po której wspólnie szukaliśmy par kotków na zdjęciach oraz oglądaliśmy ilustracje, co lubi jeść kotek.
Wiele radości sprawiło naśladowanie odgłosów i kocich ruchów m.in. miauczenie, picie mleczka, mycie łapką czy przeciąganie się, przy których dzieci zachowywały się jak prawdziwe kotki.
Tego dnia nie zabrakło również znanej piosenki „Wlazł kotek na płotek”, do której śpiewaliśmy i tańczyliśmy w kółeczku. Koci dzień był pełen wrażeń.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: