Katalog on-line

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Deklaracja dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

"Zakup nowości wydawniczych został dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 -2025."

 

Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

LEGIMI

Kraszewski. Komputery dla bibliotek

Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

Aktualności

Ogólnopolski Dzień Dentysty

02-03-2023

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Dentysty, który przypada na początku marca, zaprosiliśmy do biblioteki przedszkolaków na głośne czytanie. Celem spotkania było uświadomienie, że dentysta nie jest taki straszny jak go malują. Spotkanie rozpoczęliśmy od czytania książki Elizy Piotrowskiej o znanym i lubianym przez dzieci Tupciu Chrupciu pt. „Dbam o zęby”, na podstawie której przedszkolaki zrozumiały potrzebę dbałości o higienę jamy ustnej. Podczas zabawy „zdrowy ząb i chory ząb” dzieci przydzielały odpowiednie produkty, które dobrze i źle wpływają na zęby. Wspólnie rozwiązywaliśmy krzyżówkę, której hasła dotyczyły jamy ustnej i dbania o nią. Dziękujemy za sympatyczne odwiedziny. Mamy nadzieję, że dzieciom na długo pozostanie ono w pamięci. 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: