Katalog on-line

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Deklaracja dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

"Zakup nowości wydawniczych został dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 -2025."

 

Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

LEGIMI

Kraszewski. Komputery dla bibliotek

Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

Aktualności

Quiz – „Jaka to piosenka?"

13-03-2023

Dziś obchodzony jest Światowy Dzień Didżeja, a u nas w bibliotece - dzień ten był pełen pozytywnych muzycznych emocji. Mieliśmy ogromną przyjemność gościć uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy z Nowej Wsi, którzy wzięli udział w teleturnieju „Jaka to piosenka?”. Ogromna pasja i znajomość tekstów piosenek naszych zawodników wpłynęła na emocjonującą rywalizację podczas gry.


Serdecznie dziękuję Pani Wioletcie za pomoc w prowadzaniu naszej zabawy, Panu Mirosławowi za pomoc merytoryczną przy jej tworzeniu oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę naszego spotkania.

 

Zapraszamy do fotorelacji. 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: