Katalog on-line

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Deklaracja dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

"Zakup nowości wydawniczych został dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 -2025."

 

Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

LEGIMI

Kraszewski. Komputery dla bibliotek

Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

Aktualności

Głośne czytanie

22-01-2024

Za oknem piękna zima, dlatego podczas głośnego czytania, 17 stycznia nie mogło zabraknąć zimowej bajki pt.: „Królewna Lenka i tajemnica zaginionego noska”, która była okazją do spotkania z najmłodszymi grupami przedszkolnymi. Książka przeniosła dzieci do pełnego uroku zimowego opowiadania o bałwanku, w której bohaterowie cieszą się, że mogą ulepić bałwanka, zjeżdżać z górki na sankach i łapać płatki śniegu. Okazało się, że przedszkolaki zjazdy na sankach, bitwy na śnieżki i lepienie bałwana mają doskonale przećwiczone. Po czytaniu dzieci aktywnie uczestniczyły w dyskusji o zimowych sportach i aktywnościach na śniegu.

 

Dziękujemy za miłe spotkanie i do zobaczenia w lutym. 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: