Katalog on-line

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Deklaracja dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

"Zakup nowości wydawniczych został dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 -2025."

 

Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

LEGIMI

Kraszewski. Komputery dla bibliotek

Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

Aktualności

Głośne czytanie cd.

23-01-2024

W dniu 19.01.2024 r., nasza biblioteka miała przyjemność gościć dzieci z Publicznego Przedszkola w Czudcu, na głośnym czytaniu, które stało się przyjemną rutyną. Obecne były: Muchomorki, Motylki, Krasnale, Sowy. Bajkę ,,Królewna Lenka i tajemnica zaginionego noska” dzieci wysłuchały w dużym skupieniu. Wybrany przez nas tytuł nawiązywał do zimy oraz do różnych form zimowej aktywności sportowej. Na zakończenie dzieci podziękowały i wręczyły ręcznie robione kwiaty, a w zamian otrzymały małe, słodkie, „co nieco”.

 

Dziękujemy za miłe spotkanie i zachęcamy do odwiedzenia i wypożyczenia tytułów o tematyce zimowej dostępnych w naszej bibliotece. 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: