Katalog on-line

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Deklaracja dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

"Zakup nowości wydawniczych został dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 -2025."

 

Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

LEGIMI

Kraszewski. Komputery dla bibliotek

Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

Aktualności

Dzień Judaizmu

26-01-2024

Uczniowie Zespołu Szkół w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czudcu 25.01.2024 do GBP przybyli uczniowie kl. IV technikom oraz kl. I liceum o profilu pożarniczo –ratowniczym, by wysłuchać i oglądnąć prezentację „To, co pozostało… Historia Żydów z Czudca” a jednocześnie włączyć się w Dzień Judaizmu, obchodzony w styczniu. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia fotografii dawnego miasteczka oraz jego mieszkańców, których w większości los zakończył się tragicznie, zostali straceni w getcie. Uczestnicy zwiedzili ekspozycje muzealne, związane z kulturą i tradycją żydowską, znajdujące się w naszej instytucji.

 

Dziękujemy Paniom Lidii Bytnar, Renacie Żałądek oraz młodzieży za zainteresowanie i udział w spotkaniu.

 

Zdjęcia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: