Katalog on-line

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Deklaracja dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

"Zakup nowości wydawniczych został dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 -2025."

 

Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

LEGIMI

Kraszewski. Komputery dla bibliotek

Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

Aktualności

Ferie - podsumowanie

20-02-2024

Tegoroczne Ferie z biblioteką już za nami. Oddział dla Dzieci zorganizował dla małych czytelników szereg ciekawych zajęć. Biblioteka przygotowała mnóstwo atrakcji, zarówno dla młodszych jak i nieco starszych dzieci. Różnorodność tematyczna zajęć pozwalała na to, by każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie. Dużo uśmiechów, dobra zabawa i inspirujące spotkania – to w kilku słowach podsumowanie naszych działań. Stałym elementem podczas ferii było również głośne czytanie bajek dla najmłodszych.
Podczas tych dni, nie zapomnieliśmy też o rozwijaniu naszej kreatywności, tworząc przybornik na biurko, zakładki do ulubionych książek, zimowy krajobraz oraz obrazki z suszonych kwiatów. Dzieci wzięły udział w zabawach integracyjnych i ruchowych tj. łowcy spinaczy, rekin, gorące krzesła i zabawy z chustą animacyjną. Czas minął nam za szybko, ale pozostawił w naszych sercach piękne wspomnienia. Do zobaczenia podczas innych propozycji przygotowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czudcu. 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: