Katalog on-line

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Deklaracja dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

"Zakup nowości wydawniczych został dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 -2025."

 

Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

LEGIMI

Kraszewski. Komputery dla bibliotek

Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

Aktualności

Ryszard Ćwirlej „Jedyne wyjście” książką maja na DKK

27-05-2024

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dotyczyło powieści kryminalnej. Główna bohaterka – młoda i ambitna policjantka Aneta Nowak, z posterunku w niewielkiej miejscowości, trafia na trop porwania siedemnastoletniego Kamila - syna miejscowego biznesmena. Porywacze kontaktują się z rodzicami z żądaniem okupu, kategorycznie zabraniając jakiejkolwiek próby zgłoszenia na policję. Dzięki dociekliwości i policyjnej dedukcji udaje się pani policjant rozwiązać wiele niejasności i tajemnic a nawet razem z kolegą Robertem Wójcikiem awansować w policyjnej hierarchii. Pojawia się jeszcze wątek zaginięcia młodej kobiety, matki rocznego dziecka, który przeplata się z wątkiem zaginionego nastolatka i zostaje rozwiązany pod koniec książki. Dla osób lubiących wątek kryminalny oraz odrobinę zagadek polecamy omawianą pozycję, tym bardziej, że jest to pierwsza książka w cyklu. 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: