Katalog on-line

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Deklaracja dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

"Zakup nowości wydawniczych został dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 -2025."

 

Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

LEGIMI

Kraszewski. Komputery dla bibliotek

Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

Aktualności

Spotkanie autorskie z Januszem Korylem

08-06-2012

15 maja br. Gminna Biblioteka Publiczna w Czudcu gościła Janusza Koryla, autora kilkunastu zbiorów wierszy, reportaży i powieści, prozaika i poetę, laureata wielu prestiżowych nagród. Okazją do spotkania był obchodzony od 8 do 15 maja "Tydzień Bibliotek 2012" w jego ramach promocja najnowszej powieści pt. "Ceremonia" która ukazała się nakładem Wydawnictwa Dreams. Jako poeta debiutował w roku 1985 zbiorem wierszy "Uśmierzanie źródeł". Swoje utwory publikował na łamach wielu pism literackich, m.in. "Twórczości", "Miesięcznika Literackiego", "Poezji", "Życia Literackiego", "Regionów", "Akcentu", "Tygodnika Kulturalnego", "Metafory", "Frazy", "Nowej Okolicy Poetów". Jako recenzent i krytyk literacki współpracował m.in. z "Nowymi Książkami", "Życiem Literackim", "Odrą", "Polonistyką", "Twórczością", "Okolicami".

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: