Tydzień Bibliotek - Biblioteka ciągle w grze

06-06-2012

"Biblioteka ciągle w grze" to hasło Tygodnia Bibliotek. Biblioteki Publiczne gminie w Czudec, wzorem lat ubiegłych, włączyły się w obchody Tygodnia. Rozpoczęły się one 8 maja i trwały aż do 16 maja. Cykl spotkań przeznaczony był głównie dla młodszych i najmłodszego użytkowników. W dniu 9 maja 2012r. mury naszej placówki odwiedzili mili goście, m.in. Przedszkolaki pod opieką p. Bożeny Niedziałek i opiekunów przekazały pracującym bibliotekarzom, piękne życzenia …"wytrwałości, energii i pomysłów w pracy nad szerzeniem w społeczeństwie wiedzy i informacji o książce oraz samych miłych czytelników i satysfakcji zawodowej…". Dziękujemy za piękne życzenia, które wraz z bukietem kwiatów były i będą zachętą do dalszej wytężonej pracy w służbie środowisku.