Katalog on-line

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Deklaracja dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

"Zakup nowości wydawniczych został dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 -2025."

 

Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

LEGIMI

Kraszewski. Komputery dla bibliotek

Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

Aktualności

Wystawa Malarstwa i Grafiki Natalii Sakowicz pt. "Mój Świat"

27-12-2012

Gminna Biblioteka Publiczna w Czudcu, zaprasza na otwarcie wystawy Malarstwa i Grafiki Natalii Sakowicz pt. "Mój Świat" w dniu 27 grudnia 2012 o godz 18.00

 

Wystawa czynna od 27 grudnia do 17 stycznia 2013 roku w godz: 8 - 16 w siedzibie Biblioteki Publicznej w Czudcu (synagoga).

 

 Zapraszamy serdecznie!

Dyrektor GBP w Czudcu
Elżbieta Kocurek


Pobierz plakat:

 

Wystawa prezentuje m. in. obrazy przedstawiające cykl pn." Wspomnienia z Irlandii " obejmujące spokojne pejzaże z oceanem. Znajduje się tutaj także obraz Magiczne jeziorko, rozpoczynający serię obrazów o urokach tajemniczych Jeziorek Duszatyńskich stanowiący rozwinięcie stylu zapoczątkowanego pejzażem surrealistycznym, znaleźć tu można także abstrakcje, pejzaże, portrety ludzi i odzwierciedlenie zwierząt. Jest to pierwsza wystawa młodej artystki, obejmująca malarstwo od czasów licealnych po studia graficzne. Przedstawia etapy kształtowania własnego stylu.
We fragmencie autokomentarza czytamy ..."Pracę z grafiki warsztatowej z cyklu Marzenia senne, wykonałam pod opieką doktora Marcina Jachyma i doktor Agnieszki Dobosz - Bruchnalskiej w Pracowni Grafiki Warsztatowej Wydziału Sztuki UR. Tematem mojego cyklu uczyniłam marzenia senne"...

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: