Katalog on-line

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Deklaracja dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

"Zakup nowości wydawniczych został dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 -2025."

 

Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

LEGIMI

Kraszewski. Komputery dla bibliotek

Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

Aktualności

Szlakami przeszłości Naszej Ojczyzny

28-12-2012

Rocznica dwu ważnych wydarzeń historycznych 150 rocznicy Powstania Styczniowego 1863-2013 i  68 rocznicy wyzwolenia Auschwitz - Birkenau którą obchodzimy jako "Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu" poświęcona została prezentacja historyczną pn. "Szlakami przeszłości Naszej Ojczyzny" w Muzeum Historii i Tradycji synagogi w Czudcu w której w grudniu uczestniczyła młodzież Gimnazjum Publicznego w Czudcu wraz z nauczycielem p. Anną Oliwińską - Wacko. Spotkanie z historią, które prowadziła pani Elżbieta Kocurek opiekun ekspozycji historycznych GBP w Czudcu to nasze powroty do miejsc, ludzi i wydarzeń minionych, ciągle jednak wyrytych i zapisanych w obiektywie pamięci minionych dziejów naszej Ojczyzny. Historii którą należy ocalić i przekazać następnym pokoleniom.
 

GBP w Czudcu
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: