Katalog on-line

E-biblioteka

 

Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

 

Deklaracja dostępności Gminnej Biblioteki Publicznej w Czudcu

Facebook

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

"Zakup nowości wydawniczych został dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 -2025."

 

Biblioteka Narodowa

 

Mała książka – wielki człowiek

LEGIMI

Kraszewski. Komputery dla bibliotek

Wyszukiwarka

Data:
Godzina:

Aktualności

"Bohaterstwo dziecka polskiego w kraju pod zaborami" w 150 rocznicę Powstania Styczniowego.

17-01-2013

15 stycznia 2013 roku grupa uczniów SP w Czudcu wraz z nauczycielem p. Dominiką Moskwą-Stec odwiedziła biblioteczne Muzeum Tradycji i Historii mieszczące się w podziemiach synagogi, lekcja historyczna pn. "Bohaterstwo dziecka polskiego w kraju pod zaborami" prowadzona przez panią Elżbietę Kocurek w płaszczyźnie ekspozycji muzealnych, tematycznie związanych z terenem z gminy Czudec jej historią, kulturą materialną i duchową pozwoliła na obrazową prezentację tematu w przededniu 150 rocznicy Powstania Styczniowego i 68 Rocznicy wyzwolenia Auschwitz - Birkenau którą obchodzimy jako " Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu" .

GBP w Czudcu

Elżbieta Kocurek
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając odpowiednie ustawienia przeglądarki.

Copyright (c) 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gminnej Biblioteki Publicznej Czudec
Realizacja: ideo, CMS Edito Powered by: